Líbere Valencia Abastos Apartments

  • Valencia, Espanja

Hotelliesittely

  • 3*
    Paikallinen luokitus

3 tähden hotelli Líbere Valencia Abastos Apartments kohteessa Valencia on hotelli, jolla on WiFi. Alueella on pysäköintimahdollisuus.

Lyhyesti hotellista

Matka lentokentältä
n. 20 min

Tärkeä tietää

huoneita
12
vastaanotto
Kyllä
tallelokero
Kyllä
WiFi, hotellissa
Kyllä
hissi
Kyllä
Paikallinen luokitus
***

Huoneet

kylpyamme
Kyllä
kahvi-/teetarvikkeet
Kyllä
parivuode
Kyllä
hiustenkuivain
Kyllä
lämmitys
Kyllä
mikro
Kyllä
minibaari
Kyllä
tallelokero
Kyllä
suihku
Kyllä
TV
Kyllä

Yhteystiedot

Osoite
Alberique 10, 46008, Valencia, Spain

  • Aikavälillä 2025-05-01 - 2026-04-30

Palvelu TUI-sovelluksessa

TUI-sovellus on kätevin tapa saada yhteys TUIn oppaisiin – juuri silloin kun itse haluat, kellon ympäri. Sovelluksen Kysy oppailta -osiossa voit lähettää viestejä suomeksi ja vastaukset saat nopeasti, sekä ennen lomaa että sen aikana. Oppaat auttavat sinua varaamaan retkiä ja vuokraamaan auton, jakavat ravintolavinkkejä ja kertovat, mistä löydät kohteen parhaat ostospaikat tai hienoimmat rannat. Ja tietysti he ovat apunasi myös kaikissa käytännön asioissa – jotta sinulla olisi mukava ja rentouttava loma. Tavoitat oppaat kiireellisissä tapauksissa myös puhelimitse kellon ympäri.

Matkustaminen hotellille

Lentoaika

Lentoaika riippuu valitsemastasi lennosta.

Suora lento Helsingistä Alicanten lentokentälle voi olla esim. 4 t 30 min.

Matka lentokentältä

Matka Valencian lentokentältä (VLC) lähimmälle hotellille kestää noin 20 min. Varausvaiheessa näet kuljetusvaihtoehdot, mikäli niitä on saatavilla.

Lue lisää lentokenttäkuljetuksesta »